Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72485
Stary 19.01.2016, 15:44
ojojoj - czyzby powstawal Komitet Obrony parodystow ? pozbywamy sie (mam nadziej) szrotu ktory pilkarsko sie kompromitowal i na pewno nie zarabial "na frytki" a tu takie pier..enie , koles sie kompromitowal w 90 % meczow Wisly - zazadal kasy z drugim asiorem Sadlokiem choc gowno gral .... moze odpali w Piascie a moze nie - U NAS NA PEWNO BY JUZ TEGO NIE ZROBIL , WYPCHNIECIE GO Z KLUBU I LISTY PLAC NAWET ZA DARMO TO PO PROSTU SUKCES NASZYCH DZIALACZY, mozeby wcisnac Piastowi tego drugiego asiora z Chorzowa , np. za Heberta , Szelige , Murawskiego czy Zivca, w pakiecie propmocyjnym dodac tez Recznik Bramkarski
Odpowiedz cytując