Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72483
Stary 19.01.2016, 15:41
manson777 napisał(a):Wyświetl post
nie można grać ósemką obrońców i grać "ładnie dla oka"
Jak to nie ? Wiesz jakby klepali ? [ch.... że na własnej połowie, 90 minut oglądania gry w "dziadka" - wrażenia estetyczne niezapomniane...]
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując