Patryko napisał(a):

Opchnąć takie drewno do lidera E-klasy... fantastyczna wiadomość Ten transfer przeprowadził jakiś mistrz.
|
Nie tacy goście zaczęli u Latala grać. Gorzko się zdziwicie jak zacznie strzelać.
Słaby był, nie ma co zaprzeczać. Mamy słabszych. Chociażby krzywejajo czy Cywkę.
Małecki nie daję gwarancji nawet tych 4 asyst i 4 bramek. Także z tą radością to bym poczekał. Chyba, że zakontraktujemy poważnego pomocnika.
Kwestia też jest taka, ile $ wpadło za to .
Cytat:
|
Oby tym mistrzem nie okazał się Latal, który widzi w nim coś więcej - liczby go bronią (4+4 to znośny dorobek na na 10, mało asyst, ale 4 bramki w miarę), dużo na kontrakcie pewnie nie zażąda... Mraza też jak szedł do Gliwic wyśmiewali. Na ten moment jednak uważam zamianę Jankes>Ondrasek na ogromny plus dla zarządu i scoutingu.
|
Ondrasek to po prostu zawodnik do składu, nie przyszedł za nikogo. Bo 2-óch napastników w kadrze to my dawno nie mieliśmy.
Bardziej wygląda mi to na zmianę Małecki/Jankowski. - korzyść dla Wisły, żadna.
oprócz ew $$