Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72463
Stary 19.01.2016, 13:19
Farekin - też bym tak chciał, ale wątpie.
Tak, wiem ze Pawłowski o tym mówił, ale znam życie. A w życiu Ted grał ustawieniem 4-2-3-1 najcześciej.

Cierzniak-Jovic, G-G, Burliga(Sadlok) - Mączynski,Popovic - Guerier, Brozek, Małecki - Ondrasek
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując