|
Farekin - też bym tak chciał, ale wątpie.
Tak, wiem ze Pawłowski o tym mówił, ale znam życie. A w życiu Ted grał ustawieniem 4-2-3-1 najcześciej.
Cierzniak-Jovic, G-G, Burliga(Sadlok) - Mączynski,Popovic - Guerier, Brozek, Małecki - Ondrasek
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|