Jak dla mnie - mogą grać 1-8-1-1, byleby to było skuteczne i w miarę ładne dla oka.
Cieszy to, że pojawiają się piłkarze, którzy może nie gwarantują, ale rokują poprawę gry w rundzie wiosennej ( choćby przez zwiększenie konkurencji )
Jak zwykle - czekam na więcej
