Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
72458
19.01.2016, 11:21
To co 3:5:2 Głowa Guzimic Sadlok , Jovic/Burliga Boguski Uryga Maczynski Guerrier/Pietrzak Brozęk i Cobra ?
Jak tak sie patrzy to co mamy to bez zakontraktowania rezerwowego SO i porzadnych DP i OP dalej bedzie bida.
PlayLikeAPro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PlayLikeAPro
Znajdź inne posty napisane przez PlayLikeAPro