|
Przyjście Pietrzaka zwiększa pole manewru w obronie, jeśli oczywiście pozostanie Sadlok... odejście Sadloka pozostawi olbrzymią wyrwe bo wszyscy wiedzą, że może on też grać na środku... gdyby przyszedł jakiś solidny śo i został Sadlok to mielibyśmy super obronę.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|