Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72455
Stary 19.01.2016, 09:50
A ja nadal się upieram, że Uryga lepiej by się sprawdził na ławce bądź w klubie I-ligowym.

Jest powolny, ma szczątkowe pojęcie o konstruowaniu akcji ofensywnych (bo jak inaczej można nazwać grę do tyłu w 90% przypadków). W dużych klubach DP to pierwszy rozgrywający, Alan musiałby naprawdę sporo zmienić w swojej grze żeby móc nazywać się rozgrywającym z prawdziwego zdarzenia.
Odpowiedz cytując