Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72452
Stary 19.01.2016, 09:37
Mam tylko nadzieję, że przyjście Pietrzaka już teraz nie oznacza pożegnania Sadloka. Jest jaki jest - zwykły najemnik, który odejdzie tam gdzie mu lepiej zapłacą - ale mimo wszystko to obecnie nasz podstawowy lewy obrońca, a także trzeci stoper. Ze sportowego punktu widzenia ciężko więc go będzie zastąpić. Głowa albo Guzmics wypadną, co na pozycji stopera zdarza się chyba najczęściej i zostajemy z Żemło i Kujawą.

Pawłowski w jakimś wywiadzie mówił, że chce grać 4-4-2, co w naszej obecnej sytuacji kadrowej jest chyba najlepszą opcją. Jest tylko jedno "ale". To "ale" to Alan. Alan Uryga to niestety nie jest piłkarz na Ekstraklasę. Transfer środkowego pomocnika z inklinacjami do gry defensywnej to powinien być teraz priorytet.

Jeśli nikogo się nie pozbędziemy, a do tego kupimy środkowego pomocnika i prawego skrzydłowego na przyzwoitym poziomie, to nie powinniśmy mieć problemów z awansem do pierwszej ósemki.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując