ferrekin napisał(a):

dziwie się że po zerwaniu ACL gość leczy się prawie rok,
na pełnym gazie powinien się już przygotowywać rundy
Bałaszow na filmikach wygląda na ciekawego zawodnika,
zobaczymy ile z niego zostało, bo nie grał z tego co widzę 7miesięcy
|
A jak,przygotowuje sie ,we Franticu....Nawet ostatnio szklanki na główke przyjmował
