Jaroo1 napisał(a):

Lazy a przypadkiem budżet na 2016 rok nie jest już ustalony? Także o co Ci chodzi z tym "skąd wezmą kasę"? Jak już w budżecie jest uwzględnione te 500 zł to skądś wezmą - najpewniej z deficytu ( ) no ale wezmą.
|
O to mi chodzi, że nie jest to świadczenie jednorazowe. I nawet jeśli w tym roku jakoś uda się je upchnąć (tym bardziej że nie zaczną wypłacać pieniędzy wcześniej niż w kwietniu/maju), to już w przyszłym roku może być ciężko.
Nie neguję idei programu wspierania rodziców, ale mam obawy co do tego czy mamy na to pieniądze i jak te środki będą wydatkowane przez rodziców. Dlaczego wypłacają gotówkę a nie np. bony na żłobki/przedszkola, książki lub kursy dla dzieci?