Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34696
Stary 18.01.2016, 21:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Lazy a przypadkiem budżet na 2016 rok nie jest już ustalony? Także o co Ci chodzi z tym "skąd wezmą kasę"? Jak już w budżecie jest uwzględnione te 500 zł to skądś wezmą - najpewniej z deficytu ( ) no ale wezmą.
O to mi chodzi, że nie jest to świadczenie jednorazowe. I nawet jeśli w tym roku jakoś uda się je upchnąć (tym bardziej że nie zaczną wypłacać pieniędzy wcześniej niż w kwietniu/maju), to już w przyszłym roku może być ciężko.
Nie neguję idei programu wspierania rodziców, ale mam obawy co do tego czy mamy na to pieniądze i jak te środki będą wydatkowane przez rodziców. Dlaczego wypłacają gotówkę a nie np. bony na żłobki/przedszkola, książki lub kursy dla dzieci?
c.d.n.