Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72444
Stary 18.01.2016, 19:53
ferrekin napisał(a):Wyświetl post
dziwie się że po zerwaniu ACL gość leczy się prawie rok,
na pełnym gazie powinien się już przygotowywać rundy

Bałaszow na filmikach wygląda na ciekawego zawodnika,
zobaczymy ile z niego zostało, bo nie grał z tego co widzę 7miesięcy
jak się prowadzi mało sportowy tryb życia to nie dziwota, że takie kontuzje się dłużej goją

Pietrzak przychodzi już teraz, więc pytanie tylko brzmi kto odchodzi - Sadlok czy Burliga
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.01.2016 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując