ferrekin napisał(a):

dziwie się że po zerwaniu ACL gość leczy się prawie rok,
na pełnym gazie powinien się już przygotowywać rundy
Bałaszow na filmikach wygląda na ciekawego zawodnika,
zobaczymy ile z niego zostało, bo nie grał z tego co widzę 7miesięcy
|
jak się prowadzi mało sportowy tryb życia to nie dziwota, że takie kontuzje się dłużej goją
Pietrzak przychodzi już teraz, więc pytanie tylko brzmi kto odchodzi - Sadlok czy Burliga