Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72441
Stary 18.01.2016, 19:31
Widzę, że temat Goncerza tutaj chyba nigdy się nie skończy.
Mamy Zdenka i musi nam wystarczyć
Gdyby Goncerz był takim łakomym kąskiem już dawno wylądowałby w E-klasie.
Odpowiedz cytując