Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 18.01.2016, 18:20
To jeszcze parę ciekawostek. Relacja przerażonej wolontariuszki z Hamburga, jak bardzo chamscy i bezczelni są rzekomi uchodźcy: "Przychodzą do mnie i domagają się, bym im natychmiast załatwiła dom, szykowny samochód i świetną pracę. Bo przecież od tego jestem, a oni tu dotarli po to":
http://wpolityce.pl/swiat/278541-ros...cow-w-hamburgu

Drugi obrazek. "Uchodźcy" na "zakupach". Wydaje mi się, że nawet wiele pierwotnych plemion afrykańskich jest bardzo dalekich w swoim zachowaniu od poniższego kompletnego zdziczenia:
https://www.youtube.com/watch?v=myymIMUH94Y

I jeszcze jeden "kwiatuszek". Może już był - jak niemiecki pastor apeluje do prostytutek o darmowe seks-usługi dla "azylantów".
https://www.youtube.com/watch?v=mM7tqhEoreE
Czy to beżowe towarzystwo nie potrafi nic innego, jak tylko pie... od rana do wieczora wszystko co się da - kobiety, kozy, a nawet rury wydechowe samochodów?
https://www.youtube.com/watch?v=qiOiXYnHsG8

Dlatego ile razy przyjeżdżam z Włoch w rodzinne, białostockie strony, tyle razy dziękuję Bogu za spokojnych Białorusinów na zakupach. Przyjeżdżają, robią zaopatrzenie, czasem zahaczą o jakiś koncert czy święto prawosławne, i tak się to kręci... Jakże wielki kontrast w stosunku do zdziczałego "uchodźcy" z bejsbolem (bo inaczej zakupów nie zrobi), z gęba pełną "akbar" i roszczeń w chol..., pełnego pogardy względem kobiet i wszelkich tradycji państw-gospodarzy. Za jakie grzechy mamy w Polsce przyjmować taką zarazę Bo przecież ludzie rzeczywiście szukający pomocy tak się nie zachowują.
Powód: dodatek
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 19.01.2016 o godz. 11:07.
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując