No tak, my tu dyskutujemy, że dla wielu rodzin z Polsce dodatkowe 500 zł miesięcznie to byłoby wielkie wsparcie finansowe, a tymczasem stalinowscy zbrodniarze na emeryturze:
http://wpolityce.pl/polityka/278548-...s-zl-emerytury
Niestety, ale do uczciwości sądowej jeszcze w Polsce daleeeeeeeeko :-(