TRZEBINIAnin napisał(a):

szprotson - pytanie, czemu nie podpisał z innym klubem, tylko 7 miesiąc gra na playstation....
Dziwne, niby jakiś tam talent z niego, a co sezon ma średnio z 15 meczy, w tym z 5 to wejścia z ławki..
Taki pierwszy rezerwowy i pierwszy do zejścia.
|
Szachtar czekał, aż Bayern przeleje pierwszą ratę za transfer Douglasa Costy, bo Bałaszow chciał kasę za podpis, a agent wysoką prowizję
