gdsmk napisał(a):

bardziej chodziło mu o to, że zapodałeś opcję "wy.......ić wszystkich, jeńców nie brać".
i nic w zamian.
polecam pamiętać, że Wisła nie sra dolarami i musimy kręcić się w orbicie piłkarzy, na których nas stać. a to oznacza że nie każdy będzie Stiliciem.
|
a ktoś mówił, że nikogo nie brać? lepszych 5 ogarniętych niż 9 leszczy pobierających taki sam hajs..
ktoś znalazł tego Gruzina co niby miał być 1 opcją?
http://www.transfermarkt.pl/avto/profil/spieler/209012
tylko taki mi wpadł powiązany z Portugalią, był jeszcze bramkarz