Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18380
Stary 18.01.2016, 15:55
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
bardziej chodziło mu o to, że zapodałeś opcję "wy.......ić wszystkich, jeńców nie brać".

i nic w zamian.

polecam pamiętać, że Wisła nie sra dolarami i musimy kręcić się w orbicie piłkarzy, na których nas stać. a to oznacza że nie każdy będzie Stiliciem.
a ktoś mówił, że nikogo nie brać? lepszych 5 ogarniętych niż 9 leszczy pobierających taki sam hajs..

ktoś znalazł tego Gruzina co niby miał być 1 opcją?

http://www.transfermarkt.pl/avto/profil/spieler/209012

tylko taki mi wpadł powiązany z Portugalią, był jeszcze bramkarz
Odpowiedz cytując