Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
whitestar1990
Member
Od: 08.2015
Offline
#
18379
18.01.2016, 15:21
WhiteDoctor
napisał(a):
więc mówisz, że lubisz przeciętność i marniactwo i nie są ci one obce?
gdsmk
napisał(a):
bardziej chodziło mu o to, że zapodałeś opcję "wy.......ić wszystkich, jeńców nie brać".
i nic w zamian.
Dokładnie oto mi chodziło.
whitestar1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do whitestar1990
Znajdź inne posty napisane przez whitestar1990