Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
schranzwerker
Member
Od: 08.2010
Offline
#
72406
18.01.2016, 13:38
Gdyby grał u Nas i strzelił dwa karne (Łęczna i Legła) zamiast naszych Ynternacjonałów RB9 i Krzywejajo to inaczej człowiek patrzyłby na tabelę.
A tak na serio to nic z tego nie będzie-takie moje skromne zdanie...
schranzwerker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do schranzwerker
Znajdź inne posty napisane przez schranzwerker