|
Kilka tygodni temu w Puncherze była dyskusja nt. naszych rodzimych trenerów i facet, który jest prezesem Hussars Poland wyraźnie powiedział, że jednym z największych problemów jest u nas brak trenerów. Im udało się ściągnąć na ten sezon jakiegoś Ukraińca, który pracował we Włoszech i Hiszpanii.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|