Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
 
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34686
Stary 17.01.2016, 23:34
lazy napisał(a):Wyświetl post
No tak wszystkiego można się spodziewać tylko nie merytorycznej odpowiedzi.
Pytam ponownie skąd rząd weźmie 20 mld na program 500 zł?
Odpowiadam na Twoje pytanie.
Skoro PO zabrała 150 mld.zł. z OFE i Trybunałek nie widział nic w tym złego to...należy zrobić to samo z drugą połową.
Kibic Legii Warszawa.