lazy napisał(a):

No tak wszystkiego można się spodziewać tylko nie merytorycznej odpowiedzi.
Pytam ponownie skąd rząd weźmie 20 mld na program 500 zł?
|
Odpowiadam na Twoje pytanie.
Skoro PO zabrała 150 mld.zł. z OFE i Trybunałek nie widział nic w tym złego to...należy zrobić to samo z drugą połową.