Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18370
Stary 17.01.2016, 22:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to w tym temacie ludzie mogą sobie pisać co chcą, a to czy ktoś to łyka jak młody pelikan to jego sprawa

I tym samym nikt nie ma obowiązku przyznawać się do czegokolwiek, to w końcu tylko internet.
Mogą. Ja nie wymuszam tej odpowiedzi, po prostu pytam. Wiadomo, że jak nie powie to będzie znaczyło, że to wyssane z palca.
Odpowiedz cytując