Karherop napisał(a):

Jak dla mnie to w tym temacie ludzie mogą sobie pisać co chcą, a to czy ktoś to łyka jak młody pelikan to jego sprawa
I tym samym nikt nie ma obowiązku przyznawać się do czegokolwiek, to w końcu tylko internet.
|
Mogą. Ja nie wymuszam tej odpowiedzi, po prostu pytam. Wiadomo, że jak nie powie to będzie znaczyło, że to wyssane z palca.