Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2043
Stary 17.01.2016, 18:07
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Czy jest na sali mechanik?

Siadło mi sprzęgło w Focusie MK2. Orientuje się ktoś jakie są koszty wymiany i części? Wiem, że w dieslach to jest droga impreza, natomiast mój to 1.6 beznyna.

Jutro pewnie się wszystkiego dowiem od mechanika, ale wolałbym wcześniej się przygotować i wziąć ze sobą np. papierową torebkę na wypadek hiperwentylacji.
w dieslu komplet z dwumasa mieści sie spokojnie w 3 tyś.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując