|
Member
Offline
|
|
Neo1221 napisał(a): 
|
Słyszałem "od znajomego", że Sadlok jest bliski przejścia do Lechii. Zależne to jest pośrednio jednak od tego czy nowy obrońca przyjdzie z GKSu Katowice teraz czy dopiero w lecie. Ja nie telefonicznie słyszałem ;d
|
Też to słyszałem xd
|
|