Wyświetl pojedynczy post
kowalkar
Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18364
Stary 17.01.2016, 17:43
Neo1221 napisał(a):Wyświetl post
Słyszałem "od znajomego", że Sadlok jest bliski przejścia do Lechii. Zależne to jest pośrednio jednak od tego czy nowy obrońca przyjdzie z GKSu Katowice teraz czy dopiero w lecie. Ja nie telefonicznie słyszałem ;d
Też to słyszałem xd
Odpowiedz cytując