|
paowie kłucicie się niepotrzebnie poczekajmy jeszcze z tydzień i wszystko się wyjaśni a nie spekulujecie niepotrzebnie a może te może tamten ten byłby dobry tamte nie po to w Wisełce pracuje tylu ludzi żeby sami wiedzieli kto jest dobry kto nie owsze czasami im trochę chu...o wychodzi ale są też bardzo dobre transfery proszę was poczekajmy a się dowiemy
|