kowalkar napisał(a):

Słyszałem od znajomego że Radim Breite może podpisac kontrakt w Wisłą a oni mają za niego zapłacić 100tys euro. ile w tymprawdy to ja nie wiem. ale jestem przygotowany na to że w następnym tyg bedzie się dużo działo pozdrawiam JJJBG
|
odpowiem twoim własnym cytatem:
kowalkar napisał(a):

Skąd masz info ?
|