Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.01.2016, 13:31
Napisz tak, już wolę takiego Szpilkę który się stara, próbuje, ryzykuje, nie boi się, jak Wawrzyka padającego w I rundzie, przerażonego Kołodzieja, drętwego Wacha czy Gołotę uciekającego przed Tysonem...... teraz taka moja refleksja, jakby Szpilka miał warunki Wacha lub Gołoty to byłbym Mistrzem Świata
Ostatnio edytowane przez nieznajomy : 17.01.2016 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując