wiesniak842 napisał(a):

Ja .......e. Daleko mi do PISu, oj bardzo daleko. W planowanych dzialaniach, podkreslam planowanych nie podoba mi sie praktycznie nic ale kuerwa oceniac bede jak tych planow nie zrealizuja( daj Boze ) albo zrealizuja. Was pojebalo chyba. Pierwsi do rozliczania po dwoch miesiacach rzadow To nie dziw sie dalej spadkowi w ratingu bo beda kolejne nawet jak splacimy wszystkie dlugi, PKB per capita bedzie na poziomie 100tys dolarow a srednia pensja 25tys zlotych. Kazdy wie dlaczego a jak nie wiesz tos cymbal.
|
Sam, żeś jest cymbał. Czytaj ze zrozumieniem. Ja pytam o gospodarkę. Bo program gospodarczy jest co najmniej enigmatyczny. Jest tu parę osób z PiS na forum to miałem nadzieję że odpowiedzą.