|
Jeżeli 63.5 Kg nie masz nic przeciwko to doprecyzuję pytanie - co robi rząd w sprawach gospodarczych?
Albo - jaki jest plan gospodarczy PiS-u?
Bo jak na razie zapamiętałem - wyższa stawka podatku dla otrzymujących odprawy w spółkach państwowych, podatek bankowy i ....
Hmmm.... może jestem niedoinformowany ale to też dlatego że PiS zajmuje się bełkotliwymi sprawami wymiany dziennikarzy w mediach albo "walką" z "naciskami" UE. Ja wiem że tłuszcza lubi igrzyska i może to nawet celowy zabieg marketingowy ale pytanie do zwolenników rządu - co z gospodarką? Bo szczerze nie dziwię się spadkowi w ratingu jeśli rząd zapowiada rozdawnictwo dziesiątków miliardów złotych na sam program 500+ a pokrycia nie widać.
|