kowalkar napisał(a):

Słyszałem od znajomego że Radim Breite może podpisac kontrakt w Wisłą a oni mają za niego zapłacić 100tys euro. ile w tymprawdy to ja nie wiem. ale jestem przygotowany na to że w następnym tyg bedzie się dużo działo pozdrawiam JJJBG
|
Ty codziennie proponujesz po kilku zawodników, a Ci Twoi znajomi to jacyś marni informatorzy bo sypią Ci nazwiskami, a Ty zaraz się chwalisz nimi na forum,
oczywiście same pudła zaliczasz tak btw