Kolesiowi juz idzie 28 rok zycia i szosty sezon z rzedu gra w 1 lidze, zaczal wiecej strzelac w poprzednim sezonie. Jak nie wyciagnie go nikt po tym sezonie z ekstraklasy to cos musi znaczyc

. Piatkowski to mial jedna runde dobra w dosyc mocnej wówczas jadze w wieku 30 lat, w apoelu gra wielki ch.uj i ogarnia chyba hajs na emeryture. Porownanie tych kiepow z Lewandowskim
