Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18346
Stary 16.01.2016, 18:54
mari339 napisał(a):Wyświetl post
Na razie zobaczmy co zaprezentują nasi dwaj nowi napastnicy. Do tego jest jeszcze Brożek, czyli napastników mamy trzech. Dlatego lepiej rozejrzeć się teraz za wzmocnieniami na innych pozycjach.
Defensywny kurva jego mać pomocnik, bo nie mamy ani 0,25 gracza na te pozycje. Jest ZAWODnik, Uryga.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując