mari339 napisał(a):

|
Na razie zobaczmy co zaprezentują nasi dwaj nowi napastnicy. Do tego jest jeszcze Brożek, czyli napastników mamy trzech. Dlatego lepiej rozejrzeć się teraz za wzmocnieniami na innych pozycjach.
|
Defensywny kurva jego mać pomocnik, bo nie mamy ani 0,25 gracza na te pozycje. Jest ZAWODnik, Uryga.