Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
kowalkar
Member
Od: 12.2015
Offline
#
18344
16.01.2016, 18:25
A może Paul Kieta by się nam przydał? Jest za darmoszke a staty ma całkiem całkiem
kowalkar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kowalkar
Znajdź inne posty napisane przez kowalkar