kowalkar napisał(a):

No i super... Goncerz niestety do nas nie przejdzie w lecie bo podpisał kontrakt do 2019 z GKS Katowice. Może uda się jakieś pieniądze zebrać na niego i kupić latem?
|
temat Goncerza przewija się tutaj już od kilku okienek, gdyby on faktycznie był taki dobry to już na pewno nie grałby w 1 lidze tylko w którejś ekipie z TME.