Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18341
Stary 16.01.2016, 15:42
kowalkar napisał(a):Wyświetl post
No i super... Goncerz niestety do nas nie przejdzie w lecie bo podpisał kontrakt do 2019 z GKS Katowice. Może uda się jakieś pieniądze zebrać na niego i kupić latem?
temat Goncerza przewija się tutaj już od kilku okienek, gdyby on faktycznie był taki dobry to już na pewno nie grałby w 1 lidze tylko w którejś ekipie z TME.
Odpowiedz cytując