Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72401
Stary 16.01.2016, 13:47
Co jak co ale najwazniejsze teraz sa skrzydla (zwlaszcza prawe), Brozek wg mnie moglby grac na dyszce, a kobra wysuniety. Sarki po sezonie odejdzie, przynajmniej mam taka nadzieje bo jest slabiutki nie ma sie co oszukiwac. Guerrier ma tylko przeblyski dobrej gry, wiec co najmniej jednego jeszcze potrzeba zeby byla konkurencja :]
Odpowiedz cytując