Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34669
Stary 16.01.2016, 13:01
Ja bym chciał aby wkoncu ktoś z obecnych rzadow i zwolennikow PIS-u przedstawil ale tak poważnie swoja opinie..
Chodzi mi o to które tuchy,ktore ustawy i które pomysły obecnego rządu sa dla nich kierunkiem ku lepszemu..?
Które ustawy ale konkretnie daja nadzieje ze idzie lepsze..?
Które pomysły ale konkretnie być może odnoszące się do Was samych sa oznaka zdecydowanej poprawy w kraju..

Pytam dlatego ze tak wiele osob jest tak bardzo zadowolonych z tego co się dzieje w kraju ale jak przyjdzie wymieniac zczego w szczególności to slysze tylko glosy w stylu "bo tamci już nie rzadza" a to chyba nie o to ma chodzic....

Zmiany,ustawy,pomysly konkretnie....