Wyświetl pojedynczy post
force93TS
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18332
Stary 15.01.2016, 18:12
ferrekin napisał(a):Wyświetl post
na swoich psioczymy jak odchodzą do Legii,
ale koroniarz w Wiśle już spoko
nie oszukujmy się ale dla większości kibiców Wisły korona to jest zwykły klub i do tego taki co nie budzi nawet najmniejszych emocji
Odpowiedz cytując