Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
force93TS
Senior Member
Od: 12.2011
Offline
#
18332
15.01.2016, 18:12
ferrekin
napisał(a):
na swoich psioczymy jak odchodzą do Legii,
ale koroniarz w Wiśle już spoko
nie oszukujmy się ale dla większości kibiców Wisły korona to jest zwykły klub i do tego taki co nie budzi nawet najmniejszych emocji
force93TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do force93TS
Znajdź inne posty napisane przez force93TS