ciomborek8 napisał(a):

|
A co myślicie o M.Cebuli ? Kontrakt za 6 msc mu się kończy w koronie a do tego przesuneli go do rezerw . Widziałem go kilka razy i chłopak naprawdę dawał rade .
|
na swoich psioczymy jak odchodzą do Legii,
ale koroniarz w Wiśle już spoko