Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18328
Stary 15.01.2016, 15:04
ciomborek8 napisał(a):Wyświetl post
A co myślicie o M.Cebuli ? Kontrakt za 6 msc mu się kończy w koronie a do tego przesuneli go do rezerw . Widziałem go kilka razy i chłopak naprawdę dawał rade .
na swoich psioczymy jak odchodzą do Legii,
ale koroniarz w Wiśle już spoko
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując