Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18327
Stary 15.01.2016, 14:57
ciomborek8 napisał(a):Wyświetl post
A co myślicie o M.Cebuli ? Kontrakt za 6 msc mu się kończy w koronie a do tego przesuneli go do rezerw . Widziałem go kilka razy i chłopak naprawdę dawał rade .
Szrot, łamaga, paralityk... mam dalej pisać?
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując