Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34657
Stary 15.01.2016, 13:39
lazy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli były nielegalne to sprawcy powinni za nie beknąć. BTW, przepisy wcześniej wprowadzone przez PO były niezgodne z konstytucją co stwierdził ten "niedobry TK" i je wygasił ze skutkiem na luty 2016.

Ciekawi mnie, że tylu na forum wolnościowców, a nikt nie zabiera głosu w sprawie ograniczania wolności obywatelskich.
Prosze bardzo. Moj post z 13.01 z godz. 10:56.

Cytat:
Uslyszales cos moze o dzisiejszej komisji odnosnie sluzb specjalnych i monitorowaniu internetu?
Na takie osady zrob porzadniejszy (re)search.

Jezeli podsluchy przez SKW bylyby nielegalne, to chyba pis nie projektowalby nowelizacji ustawy o policji i sluzbach specjalnych zwiekszajacej ich uprawnienia, w tym prawo do uzywania podsluchu w szczegolnych przypadkach?

Oh, wait...

http://www.tvpparlament.pl/aktualnos...lnych/23352120
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 15.01.2016 o godz. 13:51.
Anty PO-PiS!!!