lazy napisał(a):

Jeżeli były nielegalne to sprawcy powinni za nie beknąć. BTW, przepisy wcześniej wprowadzone przez PO były niezgodne z konstytucją co stwierdził ten "niedobry TK" i je wygasił ze skutkiem na luty 2016.
Ciekawi mnie, że tylu na forum wolnościowców, a nikt nie zabiera głosu w sprawie ograniczania wolności obywatelskich.
|
Prosze bardzo. Moj post z 13.01 z godz. 10:56.
Cytat:
|
Uslyszales cos moze o dzisiejszej komisji odnosnie sluzb specjalnych i monitorowaniu internetu?
|
Na takie osady zrob porzadniejszy (re)search.
Jezeli podsluchy przez SKW bylyby nielegalne, to chyba pis nie projektowalby nowelizacji ustawy o policji i sluzbach specjalnych zwiekszajacej ich uprawnienia, w tym prawo do uzywania podsluchu w szczegolnych przypadkach?
Oh, wait...
http://www.tvpparlament.pl/aktualnos...lnych/23352120