Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72359
Stary 14.01.2016, 23:25
manson777 napisał(a):Wyświetl post
z tym "grał" Cierzniaka w C. to bym nie przesadzał
cały jeden mecz + 45 minut w Młodej Ekstraklasie

to już bardziej grał w Koronie (21 spotkań)

Małecki ma jednak więcej za uszami....
No dokładnie. Naciągany argument pod tezę. Generalnie to zdziwię się jeśli tych gwizdów nie będzie. Myślę, że gdyby robić sondę u kibiców czy się cieszą z powrotu czy nie wyniki mogłyby tu niektórych zaskoczyć. Bo oprócz bywalców 'C' i to nie wszystkich, głosów poparcia byłoby niewiele. Ja też przyznam, że nie traktuję tego transferu jako wzmocnienia bo trudno traktować za takowy transfer gościa z żenującymi statystykami. Ale teraz już mleko rozlane. Przyszedł, należy życzyć mu powodzenia. Na ..uj drążyć, przynajmniej do momentu pierwszej wpadki.
Odpowiedz cytując