Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cierpliwy
Member
Od: 06.2013
Offline
#
72355
14.01.2016, 22:10
Z tego co ja obserwuję chodząc często to akurat C nie wyrabia i świeci pustkami. (oczywiście porównując do tych pamiętnych czasów, gdy to Małecki wszystkimi chciał rządzić)
cierpliwy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cierpliwy
Znajdź inne posty napisane przez cierpliwy