Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
stary zgred
Member
Od: 09.2015
Offline
#
72354
14.01.2016, 21:57
kicur
napisał(a):
Zapomniałeś dodać o tym, że pikniki mają zacząć chodzić na żydownie
Po obecnej frekwencji widać że dla nich już na Wisłę jest "passe", więc kto wie gdzie ich poniesie
stary zgred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stary zgred
Znajdź inne posty napisane przez stary zgred