Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72353
Stary 14.01.2016, 21:53
Nie idę na klubową Wigilię wkur.wił mie właściciel
Nie podejdę po ostatnim meczu na R22 do C w.krwili mnie Ci co krzyczą Patryk Małecki itd.

Życzę Małeckiemu wszystkiego najlepszego bo gra teraz dla Wisły ale dla mnie jest takim samym grajkiem jak Jankowski
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 14.01.2016 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując