|
Nie idę na klubową Wigilię wkur.wił mie właściciel
Nie podejdę po ostatnim meczu na R22 do C w.krwili mnie Ci co krzyczą Patryk Małecki itd.
Życzę Małeckiemu wszystkiego najlepszego bo gra teraz dla Wisły ale dla mnie jest takim samym grajkiem jak Jankowski
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 14.01.2016 o godz. 21:55.
|