mitmichael napisał(a):

|
Ja tam sie bardzo ciesze z powrotu Małego a widze wielkie niezadowolenie z jego powrotu. Moim zdaniem jest w stanie w Wisle, ktora ma w sercu sie odbudowac i tego mu zycze.
|
Kogo to interesuje czy Małecki się odbuduje czy nie?
Nie kibicuję Małeckiemu tylko Wiśle. Zdziwię się, jak Mały chociaż dorówna Boguskiemu.