mitmichael napisał(a):

|
Ja tam sie bardzo ciesze z powrotu Małego a widze wielkie niezadowolenie z jego powrotu. Moim zdaniem jest w stanie w Wisle, ktora ma w sercu sie odbudowac i tego mu zycze.
|
Ma w sercu

i w dupie, i na podłodze, i po drugiej stronie błoń. Dosłownie wszędzie ją ma