Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72345
Stary 14.01.2016, 19:52
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ja tam sie bardzo ciesze z powrotu Małego a widze wielkie niezadowolenie z jego powrotu. Moim zdaniem jest w stanie w Wisle, ktora ma w sercu sie odbudowac i tego mu zycze.
Ma w sercu i w dupie, i na podłodze, i po drugiej stronie błoń. Dosłownie wszędzie ją ma
Odpowiedz cytując