Rob_Zombie napisał(a):

|
Dla Małego to Pan Jankes - guru asyst i bramek. Oj, żeby Mały wykręcił takie liczby jak Jankes to zaliczyłby najlepszy sezon od czasu odejścia...
|
jeśli patrzymy na papier to tak.
Na papierze Pan Cywka czy Pan Krzywejajo wygladaja na piłkarzy, ale jak wiemy, papier przyjmie wszystko.
Co do statystyk to daj Małemu rozegrać taki sezon jak miał Jankowski, który powinien mieć z 10 bramek a nie 4.