Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72334
Stary 14.01.2016, 16:12
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
przydało by się jeszcze porządnego stoper bo w miejsce Głowy i Guzmicsa są tylko młodzi Zemło i Kujawa
Ostatnio się nad tym zastanawiałem. Dlaczego nikt w klubie nie myśli o sprowadzeniu porządnego stopera? Guzmics obniżył loty, jest to ostatni sezon Głowackiego, a na ławce sama młodzież. Ewentualnie jest Sadlok, ale on spierdala stąd, jako tylko może tylko coś mu nie wychodzi, więc na nim nie możemy budować zespołu. Bez sprowadzenia nowego ŚO zostaniemy za pół roku z ręką w nocniku. Nowy ŚO nie wejdzie od tak do składu bez ogrania (a mógłby się ograć i stanowić dobrą alternatywę przez kolejne pół roku).
Odpowiedz cytując