TRZEBINIAnin napisał(a):

|
przydało by się jeszcze porządnego stoper bo w miejsce Głowy i Guzmicsa są tylko młodzi Zemło i Kujawa
|
Ostatnio się nad tym zastanawiałem. Dlaczego nikt w klubie nie myśli o sprowadzeniu porządnego stopera? Guzmics obniżył loty, jest to ostatni sezon Głowackiego, a na ławce sama młodzież. Ewentualnie jest Sadlok, ale on spierdala stąd, jako tylko może tylko coś mu nie wychodzi, więc na nim nie możemy budować zespołu. Bez sprowadzenia nowego ŚO zostaniemy za pół roku z ręką w nocniku. Nowy ŚO nie wejdzie od tak do składu bez ogrania (a mógłby się ograć i stanowić dobrą alternatywę przez kolejne pół roku).