brylant17 napisał(a):

|
A może by tak na pół roku wypożyczyć Flavio Paixao z Lechii jak ma grać w rezerwach to może u nas pogra ? Tylko nie wiem czy można wypożyczyć piłkarza który podpisał umowę z nowym klubem....
|
Chodziło Ci o Śląska. Ale TAK - oczywiście, że można wypożyczyć, bo do końca kontraktu jest ich piłkarzem.