Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.01.2016, 13:48
Chyba mylicie pojecie wiazacy z waznym. Jesli frekwencja przekroczy 50 procent upowaznionych, wtedy referendum jest wiazace. Wazne jest zawsze nawet jak frekwencja bedzie 1 procent o ile waznosc ta uzna Sad Najwyzszy. Pytanie tylko co na temat takiego potencjalnego wiazacego referndum mowiloby prawo polskie wzgledem prawa UE. Przynajmniej PIS mialby na tacy dowod na demokracje w Polsce ale ciezko mi sobie w takim wypadku wyobrazic rwetes wsrod zjebanej unioeuropejskiej gawiedzi z Brukseli.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 14.01.2016 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując